Indeling:
ROERMOND ROERKADE - OP DE KAEI
BOUW IN VOLLE GANG!
De Roermondse Roerkade is van grote historische waarde, al is het alleen maar omdat de stad in dit gebied is ontstaan. Door de jaren heen is de historische uitstraling van de Roerkade goed behouden gebleven. Daarom zijn er hoge eisen aan de vormgeving van het nieuwe gebouw gesteld. Architect Maarten Engelman is erin geslaagd een bijzonder gebouw op een bijzondere plek te ontwerpen.
Het appartementengebouw omvat acht ruime koopappartementen verdeeld over vier woonlagen. De oppervlakte van de woningen met twee slaapkamers gaan tot ruim 118m2! De vier appartementen gelegen aan de Roerkade bieden daarbij een fantastisch uitzicht over de Roer, Maas en Voorstad St. Jacob. De overige 4 zeer ruime appartementen zijn gelegen aan de Koolstraat, een van de oudste straatjes van Roermond.
Indeling:
In vier woonlagen worden per verdieping twee appartementen gerealiseerd. Deze kunnen via het trappenhuis en via de ruime lift worden bereikt. Hoewel de samenstelling licht verschilt, heeft elk appartement een royale woonkamer van minimaal 40m2, een badkamer met ligbad en/of douche en toilet, een tweede toilet in de hal en een ruime loggia. Op de begane grond beschikken de woningen over een fietsenstalling. Zeven van de acht appartementen beschikken over twee slaapkamers. Het appartement met een slaapkamer gelegen aan de Koolstraat is te koop vanaf EUR 229.950,- vrij op naam. De overige appartementen zijn te koop vanaf EUR 249.950,- VON.
Verkeersluw
Sinds de realisatie van de autosnelweg A73 is Roermond uitstekend bereikbaar vanuit alle richtingen. Mocht u niet in Roermond werken, bent u vanuit de Roerkade binnen enkele minuten de binnenstad uit. In de nabije toekomst wordt de Roerkade getransformeert in een aantrekkelijke boulevard . Eenrichtingsverkeer en verbreding van de terrassen zullen hun bijdrage leveren aan een uitstekend leefklimaat. Voor de bewoners van Op de Kaei zijn parkeerplaatsen in de zeer nabije omgeving beschikbaar in een eigen afgesloten parkeergarage. Deze kunnen naar keuze gehuurd of gekocht worden.
Belangrijk om te weten is dat de appartementen verkocht worden met SWK Garantie- en Waarborgregeling. SWK (Stichting Waarborgfonds Koopwoningen) verstrekt waarborgcertificaten aan kopers van woningen van bij SWK aangesloten ondernemers. Dit waarborgcertificaat beschermt de kopers tegen risicos die verbonden zijn aan de aanschaf van een nieuwe woning
Als u geinteresseerd bent in deze appartementen of een afspraak wilt maken bij ons op kantoor, neem dan contact op met Peter Keiren. Wij staan u graag te woord om nadere informatie te verstrekken.